Пологівський мультиплікатор визнаний кращим у "Добрих справах" Есть фото

19 Жовтня в 16:05  0  916

Знай нашихПологівський мультиплікатор визнаний кращим у "Добрих справах"

Завдяки «Олександрівській премії» місто знає своїх героїв - простих людей, вчинки яких надихають кожного творити добро, адже добрі справи - мова наших сердець.

 

Одним з таких героїв є Вадим Болдурат, який отримав диплом та статуетку Срібного орла, а також копію історичного артефакту «Вознесенського скарбу» в номінації «Добра справа».

 

 

Пологівський мультиплікатор створив серію мультиків з пластиліну, серед яких і соціальний ролик «Обережно, гриби», який використовується ГУ ГСЧС України в Запорізькій області для попередження людей від небезпеки отруєння грибами.

 

Після закінчення школи юнак  вступив до Харківської зооакадемії, де отримає професію ветеринара, адже головними героями його мультиків найчастіше є тварини, яких він дуже любить.

 

Незважаючи на те, що майбутня професія не пов'язана з мультиплікацією, Вадим не залишить своє хобі, і пообіцяв рятувальникам створити серію профілактичних роликів на тематику безпечної життєдіяльності, - повідомляє прес-служба УГСЧС в Запорізькій області.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)