Невигадана історія: Встановлюємо огорожі за рахунок сусідських нервів

18 Червня в 20:48  0  1880

Події містаНевигадана історія: Встановлюємо огорожі за рахунок сусідських нервів

З подібним написом на візитці можна сміливо рекламувати свої послуги ремонтній бригаді, яку я зустріла сьогодні рано вранці.

 

Щоб ви розуміли: понеділок, 4:14 година. Сім'єю прокидаємось, від наполегливого стукотіння у вікно, як нам здалось, під голосний супровід всіх собак, що живуть у приватному секторі вулиць Мічуріна і Зеленої.

 

Не вагаючись вибігла відчиняти, можливо комусь терміново потрібна допомога, раз так гуркотять! Та виявилось, що це ремонтники у сусідньому з нами будинку прийнялись утрамбовувати зацементовану частину двору, де мала розташуватися новенька огорожа.

 

З’ясувавши що до чого, зробивши зауваження сусідам, повернулася додому швиденько намагаючись заколисати 2-річну донечку на руках. Дрімляючи на світанку дивуюся з реакції молодиків-ремонтників, на своє зауваження почула: “Жінко, а що нам залишається робити? Жарко на дворі буде!”. І ...не гаючи часу, продовжили робити своє. До шуму від трамбування, додались звуки зварювального апарату і бетонозмішувача. Не зважаючи на мене хлопці спокійнісінько продовжили працювати. Треба ж гроші відробляти!

 

Лише на годину нам вдалось перепочити після мого другого виходу, вже з відеозверненням до “ударників”. А далі знову за планом! Але вже о 6 ранку.

 

Ось такий не надто вдалий ранок видався сьогодні для мешканців вулиці Зелена. Навіть ті хто не вірив, впевнились, що понеділок - тяжкий день!

 

Розумію, літо і все інше, але ж, шановні, всім інших людям не будівельних професій, доведеться теж працювати не менше 8 годин. Важливо думати не лише про свій комфорт.

 

Ось що говорить закон щодо подібних неправомірних дій ремонтників (Кодекс про адміністративні правопорушення в Україні (стаття 182),:

 

1. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21:00 до 8:00, а у святкові та неробочі дні — цілодобово;

 

2. Особа, яка проводить ремонтні роботи, зобов'язана повідомити мешканців прилеглих квартир/будинків про початок таких робіт.

 

За порушення вимог законодавства передбачено штраф від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Сподіваюсь статтю прочитають “висококваліфіковані” встановлювачі огорож!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)