Чому розбирають Кінськороздорівський блокпост?

13 Червня в 10:03  0  1437

На районіЧому розбирають Кінськороздорівський блокпост?

Скільки вже років існує наш Кінськороздорівський блокпост? Близько трьох. На ньому несли службу та охороняли в’їзд до міста з боку траси, яка веде в зону АТО, працівники поліції, військові, громадські активісти. Були випадки затримання автівок та осіб, які везли боєприпаси. Службу несли справно і в дощ, і в холод, і в спеку, і на свята. Пологівці відчували себе більш-менш захищеними. Саме тому новина про те, що блокпост на території району забирають (а до цього загороджувальний контрольно-пропускний пункт забрали в Розівці та Запоріжжі), викликала у мешканців міста хвилювання.

 

Ситуацію прояснив голова Пологівської РДА Артур Крупський.

 

- Такі дії пов’язані з тим, що на прикордонних з зоною проведення АТО районах посилено пропускні пункти. Тому у внутрішніх районах блокпости тимчасово консервуються, необхідності у них на сьогодні немає. Споруди та укріплення на Кінськороздорівському блокпосту залишаються, знімаються люди та частина оснащення, яка заважатиме вільному проїзду автівок, - розповів очільник адміністрації та завірив, що в будь-який момент і люди, і оснащення в найкоротший термін можуть повернутися.

 

 


 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)