Блогерство: мода чи спосіб висловитися? Есть фото

13 Червня в 13:31  0  545

Ноу-хауБлогерство: мода чи спосіб висловитися?

Світ двадцять першого століття – час супер технологій, які все більше і більше поглинають людину в свій комп’ютерний всесвіт. І для того, щоб поспілкуватися вже не потрібно виходити на вулицю, щоб зробити щось глобальне, потрібно лише «залити пост» в інтернет. Все більшої популярності набирає блогерство. Блогерів читають, дивляться і просто слідкують за їх життям.

 

І так що ж таке блогерство? Це модна течія, яка захопила світ в 1999 році і під’єднала до себе безліч людей різних вікових категорій. Дехто веде свій блог для того, щоб навчити чомусь людей, інші для того, щоб висловитися і «закинути» людям тему для роздумів, а хтось просто тому що це модно. Газета «Районка» поспілкувалася з блогерами і дізналася, що для них є їх блог.

 

Григорій Григорян, студент із Запоріжжя, фотограф та блогер за сумісництвом

 


 

- Гришо, що спонукало тебе стати блогером?
Григорій: Інші відеоблогер. Як тільки я дізнався, що таке блогерство, я відразу ж захотів стати блогером, це сталося в 2014 році і поки що я не планую зупинятися.

 

- Ти блогер тому що це в моді, чи маєш високу мету навчити людей чомусь цікавому?
Г. Ну, напевно і те, і інше. Це цікаво, ти завжди в інтернеті і знаєш безліч нових, модних штук і плюс навчаючи інших, вчишся сам.

 

- В тебе є канал на YouTube, але також іноді робиш пости і в Instagram, хто або що тебе надихає?
Г. Надихнути мене може абсолютно все, від людини до речі. Наприклад, якщо на фотографії я щось їм, то логічно я пишу про їжу.

 

- А чому саме розважальний формат відео, а не щось більш глибоке, психологія, наприклад?
Г. Я люблю, коли люди роблять відео про те, у чому вони розбираються, я крім блогу, займаюся фотографією і ділюсь з моїми підписниками навичками обробки фотографій, скачуванням програм і т.п. А в психології я розбираюся менше, ніж у фото тому не планую чіпати цю тему.

 

- Це суто твоє хобі чи робота?
Г. Ну поки що це моє хобі, але що буде далі подивимося.

 

- Ти плануєш найближчим часом розширюватись, створювати нові канали, сторінки в інших соц. мережах або трохи змінити свій канал на ютуб?
Г. Так, на рахунок зміни контенту я часто замислююся, тому думаю скоро формат моїх відео зміниться.

 

Євгенія Клюєва, студентка ЗНУ, у минулому блогер, але не припиняє писати для маленької аудиторії

 


 

- Євгеніє, як довго ти займаєшся написанням постів для Instagram?
Я була блогером півроку, 2017 по 2018. Тоді в Instagram стався «вибух» корисних потів. А я, як журналіст на першому курсі, вирішила вклинитися в це діло.

 

- Ти писала, тому що це було модним чи ти хотіла щось донести своїй аудиторії?
Є: Спочатку я писала, тому що ця течія взагалі з’явилась, а я люблю все нове і мені захотілось спробувати себе в цьому. А взагалі, кожен мій пост – це крик душі. Я пишу на теми, котрі хвилюють мене і значить зацікавлять інших. «Пиши про те, що хотів би сам прочитати».

 

- Раніше, ти писала на теми, котрі торкалися психології і великої аудиторії, зараз же ти перейшла на більш особисті переживання, чому?
Є: Ну почнемо с того, що я видалила велику кількість підписників. І багато писали мені – «Жень, куди всі подівались?» Тоді я і зав’язала з блогінгом. Це потребувало не тільки часу, але и моральних сил. Почала писати, як можна чесніше і відкрито на особисті теми для невеликої аудиторії, щоб на своєму прикладі показати: ВИ НЕ ОДНІ. Просто, коли пишеш про психологію з точки зору науки, це одне діло. А коли у тебе є власний приклад – довіра буде більша і люди будуть розуміти, що не тільки вони стикаються з деякими проблемами. Є живий приклад «Я», котрий не боїться про це говорити.

 

- Блог для тебе хобі чи робота?
Є: Спочатку було хобі, але потім я знайшла спосіб заробляти на цьому.

 

- Хотіла би ти вийти за рамки Instagram і відкрити щось своє і в інших соціальних мережах?
Є: Мені пропонували «переїхати» на YouTube, але це знову розкрутка, підписники, влоги. Зараз хочеться літа і моря, а не ось це все. Я знаю, що у мене б це вийшло и були б люди, але зараз хочеться на «морько». (сміється Женя).

 

Аліна Сопільняк, учениця Пологівської гімназії «Основа», блогер, планує пов’язати своє життя з танцем

 


 

- Аліно, чому ти вирішила стати блогером?
Аліна: У вісім років я почала дивитися популярного блогера Сашу Спілберг, і мені захотілося створити свій канал на YouTube. Відео звичайно було у мене не дуже. Факт в тому що говорити на камеру не легко, але я змогла перебороти свій страх і сором. Саша є моїм натхненником.

 

- Чи слідкуєш ти за модою?
А: В міру своїх можливостей, стараюсь.

 

- Ти створила свій канал для того, щоб бути в моді чи для того, щоб висловлюватися?
А: На той момент мені захотілось мати свій канал. Але зараз він слугує і способом враження моїх думок і плюс я можу показати своє насичене життя.

 

- Ти плануєш найближчим часом розширюватись, створювати нові канали?
А: Блогерство – це моє хобі, в перспективі у мене танці. Відео знімаю за настроєм.

 

Отже, як бачимо, спочатку кожен потрапив під цю блогерську хвилю моди, але потім кожен із блогерів визначився, що саме він хоче від своєї діяльності. Цікаво, що кожен із героїв, хоче навчити чомусь свою аудиторію, розповісти про те що залишилось ще щось цікаве. На мою думку, блогерство - заміна звичайному навчанню.

 

Автор: Анастасія ФОЛЬЦ

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)