У сусідньому районі село бореться за звання кращого в Україні

1 Липня 2019 12:02  0  2372

Новини БільмакаУ сусідньому районі село бореться за звання кращого в Україні

В Україні зараз проходить конкурс «Найкращі села України – 2019». До переліку вже потрапило селище у Запорізькій області, і зараз у цього населеного пункту, у Благовіщенки, є шанси вийти до фіналу, повідомляє ТВ-5

 

В рамках конкурсу «Найкращі села України» ініціативні мешканці малих населених пунктів змагаються зі своїми бізнес-проектами. Мешканці Благовіщенки вирішили спрямувати свою ініціативність та підприємницьку діяльність у сферу екології. Тут хочуть запровадити роздільний збір сміття та сортування відходів. Для цього селу необхідно закупити спеціальні контейнери, вартість яких складає 100 тисяч гривень.

 

Зараз у Благовіщенки, населення якої складає 1357 чоловік, а її пам’ятки внесени у маршрути «зеленого туризму» по Запорізькій області, є шанси вийти до фіналу національного конкурсу. Ознайомитись з іншими учасниками та підтримати село у Запорізькому краю можна тут.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
3
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)