Благоустрій у Гуляйполі: що зробили та які плани на 2021 рік

20 Лютого 2021 11:13  0  795

Новини ГуляйполяБлагоустрій у Гуляйполі: що зробили та які плани на 2021 рік

Благоустрій громади більшою мірою впливає на комфорт, безпеку та настрій громадян. Питаннями благоустрою у Гуляйпільській міській територіальній громаді займається комунальне підприємство «Благоустрійсервіс» Гуляйпільської міської ради.

 

На чолі з директором Косаренком Олександром Анатолійовичем за останні роки (2017-2020) після утворення громади був виконаний великий обсяг роботи по благоустрою. Не менший запланували і на 2021 рік.

 

Так, за три роки було побудовано 2 ігрових майданчика, новий ігровий комплекс на центральному стадіоні міста, встановлено нові лавки та урни. До Дня міста відкрито композицію “Я люблю Гуляйполе”. Біля місця для поцілунків з’явилася нова інсталяція “Двоє”, вона підсвічується вночі.

 

Крім цього, введено в дію міні-футбольне поле зі штучним покриттям, у рамках проекту «Бюджет участі» створено скейт-парк для екстремального відпочинку молоді. Облаштовано і новий парк – улюблене місце для сімейного відпочинку. Завдяки меценату Сергію Курману в Гуляйполі збудовано капличку та створено гарну паркову зону, висаджено декоративні дерева.

 

Для привернення уваги до історичного минулого Гуляйполя встановлено інформаційні вказівники та анотаційні дошки з цікавими фактами про місто двома мовами – англійською та українською.

 

Для щоденного контролю, підтримання порядку на територіях парків та скверів, біля фонтану за рахунок коштів місцевого бюджету в рамках програми «Безпечна громада» придбано та встановлено 18 камер відеоспостереження на загальну суму 115 тис.грн.

 

Також проведено значну роботу з озеленення та освітлення території громади. Біля центрального стадіону висаджено «зелений лабіринт» із саджанців туї. У рамках проекту «Бюджет участі» здійснено благоустрій та насадження парку громадського відпочинку на території села Рівнопілля, встановлено вуличне освітлення сіл Святопетрівка та Зелене, де взагалі воно було відсутнім.

 

“Благоустрійсервіс” також займається і ремонтом та утриманням вулиць і комунальних доріг. Так, за період 2017-2020 р. було встановлено 114 дорожніх знаків, пішохідний світлофор на перехресті вул. Базарна та площі Героїв України.

 

За період з 2017 по 2019 роки ямковий ремонт доріг здійснювався за допомогою залучення підрядних організацій - це прокладання білого шосе загальною площею 8007 м2; поточний ремонт доріг загальною площею 26684 м2; капітальний ремонт доріг загальною площею – 8920 м2.

 

Для того, щоб здійснювати ямковий ремонт власними силами, було придбано установки Міра-3 та УЯР-01. Тепер ремонт доріг здійснюється спеціальним дорожнім підрозділом КП «Благоустрійсервіс» (було створено додаткові робочі місця).

 

Починаючи з другого півріччя 2019 року та закінчуючи 2020 роком, працівниками дорожнього підрозділу був виконаний ямковий ремонт доріг загальною площею
5061 м2.

 

На підприємстві працюють двірники, які щодня прибирають центральні алеї, тротуарні доріжки в парках, центральні площі, територію ринку та зону біля фонтану.

 

КП “Благоустрійсервіс” Гуляйпільської міської ради заплановано ряд заходів і на 2021 рік:

 

  • утримання вулиць і доріг Гуляйпільської територіальної громади;
  • спилювання аварійних дерев, наведення порядку в парках, на квітниках, на стадіоні, на площах та зелених зонах в центрі міста та на території громади;
  • чищення бордюрів центральних вулиць міста та доріг на виїзді з міста;
  • благоустрій та наведення порядку на території кладовищ;
  • фарбування пішохідних переходів та білування бордюрів.

 

Продовжаться роботи і в напрямку утримання об'єктів вуличного освітлення, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг на території Гуляйпільської територіальної громади.

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)