Більшість пологівців відмовляються вакцинуватися від covid - 19

4 Січня 2021 11:56  0  1149

Події містаБільшість пологівців відмовляються вакцинуватися від covid - 19

“МОЗ не планує реєструвати російську вакцину від коронавірусу в Україні. Стали б ви робити щеплення вакциною Супутник V?”, - таке питання “Районка” поставила на голосування своїм читачам. Маємо наступні результати голосування:

 

73 відсотків опитаних відповіли, що взагалі не збираються вакцинуватися від коронавірусу. 14 відсотків опитаних готові вколоти собі вакцину тільки західного виробництва, 11 відсотків опитаних погодились вакцинуватися російською вакциною і найменший відсоток (2 %) наших земляків не змогли дати чіткої відповіді на поставлене питання.

 

На думку головного інфекціоніста Пологівщини Тетяни Одинець велика кількість пологівців відмовляється вакцинуватися від смертельного вірусу через недостаток інформації, в тому числі про дієвість самої вакцини.

 

“Не важливо чия буде вакцина, важливо наскільки дієвим буде препарат. Всі розроблені вакцини від коронавірусу наразі проходять найважливіший третій етап - випробування на людях. Поки не буде визначено результатів дії цих вакцин, зарано говорити про їх масову закупку для України. Вважаю, що думка людей стосовно вакцинації буде змінюватися відповідно до клінічних результатів вакцинованих”, - коментує лікар.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
3
Сміх
15
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)