У школах з'явиться більше обов'язкових ЗНО

12 Листопада в 10:52  0  2525

ОсвітаУ школах з'явиться більше обов'язкових ЗНО

У 11 класі з'явиться більше обов'язкових ЗНО та тестування на комп'ютерах

 

Такі пропозиції містить «Стратегія розвитку освітніх оцінювань в сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року», прийнята МОН в кінці літа.

 

Про це в своїй статті для ZN.UA пише Оксана Онищенко. За її словами, кількість ЗНО буде збільшено: не три, як тепер, а чотири-шість. Хоча для цього доведеться знайти додаткові кошти - збільшення кількості предметів для ЗНО потягне за собою збільшення витрат на третину, зазначають автори Стратегії.

 

«Можливо, з часом ЗНО для школярів буде проводитися на комп'ютерах, а не на папері. Але це, знову ж таки, питання коштів і технічних можливостей », - зазначає оглядач.

 

Автор вказує, що стратегією також передбачено, що пізніше до тесту ЗНО з мови та математики в 9 класі можна буде додати ще один - комплексний іспит з природничих наук (біології, фізики, хімії, географії, екології) або гуманітарних (історії України, всесвітньої історії , основ правознавства).

 

«Передбачається, що з сертифікатом ЗНО за 9-й клас учні зможуть вступати в 10-й клас, який зробить конкурсний вступ до престижних ліцеї прозорим, а корупцію - неможливою, - підкреслює оглядач.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
17
Сміх
90
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)