За чашкою чаю зі… співучою родиною Білай Есть фото

26 Січня 2014 10:38  0  2736

ОсобистістьЗа чашкою чаю зі… співучою родиною Білай

Вона родом із Казахстану, він столичний хлопець, і тільки Богу відомо, що їх обох привело у Пологи. Самі ж закохані впевнені: це доля!

 

Олександр Білай - відомий у Пологах співак, працює акомпаніатором у БК «Гірник» та художнім керівником у Чапаєвському БК. Сам киянин, кілька років тому переїхав жити до свого батька у Гуляйполе, працював у КСК «Сучасник», але це місто не стало для нього рідним. Життєва стежина привела його у наш Пологівський край.

 

 

 

Олеся Білан народилася в Астані, столиці Казахстану, але згодом разом із батьками переїхала у Полтавську область, де прожила 19 років. Вона працювала вчителем музики у школі та музичним керівником у дитячому садочку. У Пологи Олеся приїхала минулої весни і влаштувалася керівником естрадного колективу в БК «Гірник». Тоді вона ще навіть не підозрювала, що приїхала назустріч своєму коханню. За чашкою кави у приємній атмосфері затишної піцерії «Браво», що нещодавно відкрилася в РЦ «Юність», Олександр та Олеся Білай розповіли читачам «Районки» про своє кохання, улюблену роботу та любов до сцени.

 

 

 

- У вас схожі прізвища - Білан і Білай, - і коли ви разом виступали на концертах, можна було вас сплутати. Тепер вас представляють публіці, як подружжя Білай, тому плутанини більше не може бути. Я вітаю вас із одруженням. Коли сталася ця визначна подія у вашому житті?

 

Олеся: Ми побралися трохи більше місяця тому, 10 грудня. Я вважаю, що Олександра мені подарувала сама доля, і тому змінити закінчення свого прізвища я погодилася без вагань.

 

Продовження інтервю читайте в свіжому випуску газети «Районка».

 


Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)