Бій відбійникам на Пологівщині. Продовження. Есть фото

6 Липня в 14:42  0  1675

АктуальноБій відбійникам на Пологівщині. Продовження.

Бій відбійникам вирішили дати на дорогах Пологівщини з усіх боків.


Водії, які їздять дорогою  Запоріжжя-Маріуполь в районі Поліг вже давно дивуються, як залізні дорожні обмежувачі тримаються опірних стовпчиків на самому «чесному слові», про що і повідомили журналістам РАЙОНКИ.

 

3 липня, наприкінці доби, журналіст Володимир БОЛЄСТЄВ зафіксував і виклав в мережу стан відбійників на цій дорозі. Отримуючи відгуки від читачів на кшталт «ганьба» та «жах», редакція сповістила про кричущій стан відбійників та його явну кримінальну природу  - адже металева огорожа від опори була акуратно зрізана.


І реакції не прийшлося довго чекати! Вже 5 липня відбійників на цьому відрізку шляху… не стало.  А тепер уявіть собі, як «нічийне» залізо потихеньку злазить із стовпчиків, перебіжками, ховаючись за дерева та кущі дістається пункту прийому металобрухту і нишком сидить за гаражем, перечікує, щоб хазяїн пункту прийому часом не заявив куди треба, що в нього переховується «втікач»… не виходить уявити? Нам теж. 

 

А значить, виникають наступні питання: як сталося, що правоохоронні органи не виявили, що огорожа зникла? Чому, маючи «сигнал» від редакції, не почали уважніше ставитися до цієї ділянки? Чому, відпрацьовуючи всі пункти прийому металобрухту,  і досі не повідомили, що крадіїв знайдено? І чому дорожні служби, які мають відповідати за стан, розмітку, знаки та безпеку на дорогах роками «не помічають», що відбійники зникають…

 

В Росії ілюзіоністи країни звернулися до влади РФ з проханням ввести у святковий календар День фокусника. В Україні державним «фокусникам» такої слави не треба, адже вони вже мають День Національної поліції, День автомобільного транспорту і дорожнього господарства та День рециклінгу – переробної промисловості. 


Щодо водіїв, які пересуваються українськими дорогами (часто їздою це важко назвати), - їм можемо  лише побажати буде уважнішими і обережнішими: про вашу безпеку на дорогах немає кому подбати, а знаки, огорожа та асфальтне покриття – це не більше, ніж ілюзія. 

 

Текст: Наталка Подоляка

 

Відео, зроблене вже 5 липня на тому самому місці:

 

 

#шануймося

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
6
Сміх
10
Жах
71
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)