Розпочали новий рік з бігу: як у Гуляйполі 1 січня бігали

7 Січня в 11:19  0  1294

Новини ГуляйполяРозпочали новий рік з бігу: як у Гуляйполі 1 січня бігали

“Як новий рік розпочнеш — так його і проведеш”, — вважають всі люди. А вже те, як його розпочати, вирішують кожен поодинці.

 

А ось у сусідньому Гуляйполі 20 людей вирішили розпочати рік зі спорту. Власне, з бігового. Вже п'ятий рік поспіль Анатолій Клименко, працівник профспілки, бігає на місцевому стадіоні в перший день року. Спочатку бігав сам, а цього року зібралося аж 20 бажаючих підтримати спортивний новорічний флешмоб.

 

“Спочатку батько бігав три роки сам, бо це було дивиною для людей, — ділиться донька Анатолія, Анна. — Минулого року вже приєдналося до нього 5 чоловік, тепер 20”.

 

Зібралися завдяки мережі Фейсбук та сарафанному радіо. Участь у флешмобі взяли знайомі, запрошені спортсмени, з якими Анатолій займається разом.

 

Окрім цього — після забігу учасники мали рухливі ігри та каву з чаєм. Напої, звісно, кожен взяв з дому, а ось рухливі ігри по завершенню пробіжки організувала Яна Кучерява, яка була з донькою та сестрою.

 

“На стадіоні ми були годинку, пробігли небагато, але отримали позитивні емоції, заряд енергії. Головне — почати!”, — посміхається Анна Клименко.

 

Варто сказати, що участь у забігу також взяв і Сергій Сіріньок зі своєю родиною, марафонець. що “оббігав всю Європу”. Він став чемпіоном і в цьому забігу.

 

Новорічний спортивний флешмоб пройшов на центральному стадіоні “Сільмаш”. Можна було і бігати, і займатися на тренажерах, і робити зарядку. Було б непогано, аби це стало гарною традицією і для наших сусідів, і, в перспективі, для нас.

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)