В Україні підняли виплати для безробітних

3 Березня в 08:00  0  954

На Вкраїні та у світіВ Україні підняли виплати для безробітних

Перші три місяці людині платять повну виплату, наступні три – 80%, потім – 70%

 

В Україні з 1 березня мінімальну виплату з безробіття підвищили з 1630 до 1800 грн. Водночас максимальний розмір допомоги становить 8,4 тис. грн.

 

Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування. Щоб отримувати виплату з безробіття відразу, потрібно звільнитися за згодою сторін. Якщо вказати причину "за власним бажанням", гроші можна буде отримувати тільки за три місяці.

 

"Допомога з безробіття особам, які звільнилися з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин, призначається відповідно до частин першої та другої цієї статті, і її виплата починається з 91-го календарного дня", – йдеться в законі про соціальне страхування.

 

Отже, максимальна виплата:

50% зарплати – стаж до 2 років;

55% зарплати – стаж від 2 до 6 років;

60% зарплати – стаж від 6 до 10 років;

70% зарплати – стаж від 10 років.

 

Перші три місяці людині платять повну виплату, наступні три – 80%, потім – 70%. Причому отримувати кошти можна протягом 9 місяців. Варто зазначити, що фактично це не допомога від держави – це страховка, яку платять всі, хто працює. Із заробітної плати щомісячно 22% розподіляють до трьох фондів, один з яких – фонд із безробіття.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)