Обличчя безробітного, або хто в Пологівському районі шукає роботу

2 Серпня в 11:05  0  1449

На районіОбличчя безробітного, або хто в Пологівському районі шукає роботу

Ви ніколи не задавались питанням кому більше потрібна робота молоді, чи людям у віці, жінкам або чоловікам, людям, які не мають освіти, або у кого є диплом. Ми спробуємо відповісти на всі ці питання.

 

Станом на 1 серпня 2019 року кількість безробітних у порівнянні з відповідною датою 2018 року, знизилась на 9,1 % та становить 717 осіб.

 

Структура зареєстрованих безробітних станом на 1 серпня 2019 року.

 

За статтю: у загальній кількості зареєстрованих безробітних, чоловіки – 222 особи (або 31 %), жінки – 495 осіб (або 69 %).

 

За віковими групами: 33,6 % зареєстрованих безробітних у віці до 35 років; 27,8% - у віці від 35 до 45 років; 38,6 % - у віці понад 45 років.

 

За освітою: 30,7 % зареєстрованих безробітних мають вищу освіту, 57,6 % – професійно-технічну, 11,7 % – загальну середню освіту.

 

За видами економічної діяльності: серед зареєстрованих безробітних кожний сьомий раніше був зайнятий у торгівлі та ремонті; 8,1 % – у державному управлінні, обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 8,8 % – у переробній промисловості; 5,6 % – у сільському, лісовому та рибному господарстві.

 

За професійними групами: серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг; представники найпростіших професій; робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин; кваліфіковані робітники з інструментом; законодавці, вищі державні службовці, керівники.

 

Додатково: за сприяння Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом січня-липня 2019 року працевлаштовано1047 громадян.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
7
Сміх
8
Жах
24
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 02.08.2019 12:38
Реальна кількість безробітних , станом на, та в порівнянні -набагато більша. Адже це люди , які сьогодні зареєстровані в центрі , як безробітні.А тих, що знялися з обліку-набагато більше. Тих , хто в португаліях та польщах працюють в місцях працевлаштування України не враховують. Спасибі державі за безвіз.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)