Безробітні були дуже задоволені отриманою інформацією

31 Липня в 17:01  0  643

На районіБезробітні були дуже задоволені отриманою інформацією

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою підвищення рівня обізнаності з питань протидії торгівлі людьми для осіб, що шукають роботу 30 липня 2018 року в Пологівській районній бібліотеці було проведено захід з безробітними - «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». На захід були запрошені представники соціальних служб району, які приймають участь в протидії торгівлі людьми. На заході Солодка Наталія –заступник начальника управління соціального захисту населення, розповіла приклади про осіб, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми, Шингур Катерина з Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла про послуги, які надає їх установа особам, що потерпіли від нелегальної трудової міграції.

 

Протягом заходу Тоцька Віра –завідувач сектором активної підтримки Пологівської районної філії надала безробітним поради з легального працевлаштування, розповіла про наслідки торгівлі людьми.


Безробітні були дуже задоволені отриманою інформацією.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)