Пологівці запитують: чи правомірно газовики відключають газ?

18 Вересня 2019 09:05  0  4420

Народна новинаПологівці запитують: чи правомірно газовики відключають газ?

З приводу ремонтних робіт, пов'язаних із відключенням абонентів від газопостачання, що проводить міська газова служба, у пологівців виникає маса запитань.

 

Читачка Олена пише:

 

“Сказали, відключать газ на тиждень з 9 по 16 вересня, хоча у когось взагалі не відключали. Більшість сидять без газу вже 8 днів, але це ще півбіди.

 

Питання виникає з приводу обслуговування котлів та пічок. У нас котел імпортного виробництва, обслуговування і запуск проводила ліцензована фірма із Запоріжжя.

 

Через 5 років об’явився якийсь Кравцов (раніше ми його не знали), наполегливо вимагає чималі гроші за обслуговування котла і пічі (договору у нас з ним немає).

 

З приводу актів перевірки вентиляційних каналів: 23.08.19 ходила представник ТОВ “Запоріжгаз” і перевіряла вентиляцію, зробили оплату 75 гривень. А тепер, як виявилося, ці акти є недійсними (не думаю, що наш міськгаз був не в курсі збору грошей).

 

Заявили нам, що тепер ці гроші пішли в нікуди - і потрібно надати новий акт перевірки вентканалів, який видасть представник цього Кравцова за 100 гривень, інакше не буде газу.

 

Питання: з якого такого переляку ми повинні платити за імпортний котел, піч і акт (не з нашої вини недійсний)?

 

Я договір з Кравцовим не укладала! Що це за самоуправство? На гарячій лінії сказали запитати у місцевого газового підприємства, там мені нічого не пояснили.

 

Я не працюю, отримую пенсію, на неї і живу. Виходить, тим, хто відмовляється платити, спеціально відтягнуть момент включення газу? Коли ж чекати газ? Скільки треба викласти з гаманця, щоб він з'явився в будинку?

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
5
Сміх
129
Жах
102
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)