Безоплатно вивчитися можна тільки раз

19 Вересня в 12:46  0  1647

Запитай у "РАЙОНКИ"Безоплатно вивчитися можна тільки раз

Скільки раз після школи можна отримати освіту за державний кошт?

 

Це запитання Газета отримала від читачки Надії, і одразу ж звернулася за компетентною відповіддю до юрисконсульта відділу освіти Пологівської РДА Володимира Денисенка.

 

- Стаття 53 Конституції України гарантує, що „громадяни мають право безоплатноздобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі", що також відображено в статті 3 Закону „Про освіту": „Громадяни України

мають право на безоплатну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин".

 

А ось стаття 4 Закону „Про вищу освіту" конкретизує: „Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше". Це унеможливлює в загальному випадку безоплатне здобуття другої вищої освіти. Так, у чинному Переліку
платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами, серед перших платних послуг у освітній діяльності зазначені: 

 

• здобуття другої вищої освіти, другої кваліфікації молодшого спеціаліста;

 

• післядипломна освіта понад державне замовлення;

 

• підготовка робітників різних професій понад державне замовлення.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

IMG-39206730f6eecb4f2cab950575cd84f3-V.jpg

 

 

 

Пологи (г.)