Безплатний проїзд пільговиків на приміських автобусних маршрутах забезпечено

8 Вересня в 15:08  0  1035

АктуальноБезплатний проїзд пільговиків на приміських автобусних маршрутах забезпечено

Рішення двадцятої позачергової сесії Пологівської районної ради щодо виділення з районного бюджету коштів на відшкодування перевізникам витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на приміських автобусних маршрутах у межах Пологівського району Запорізької області повністю зняло проблему дотримання прав громадян пільгових категорій на безплатний проїзд. З 1 вересня 2017 року для всіх жителів району, які мають пільги, проїзд на всіх приміських маршрутах безплатний. Загальний обсяг фінансування цього заходу складає 525,7 тисячі гривень, гроші виділяються з районного бюджету на виконання районної Програми соціальної підтримки малозабезпечених громадян з-поміж ветеранів війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення «Назустріч людям» на 2015-2017 роки. Управління соціального захисту населення як головний розпорядник коштів щомісяця, після надання відповідних документів, буде проводити компенсаційні виплати перевізникам.


Відтепер водії автотранспорту не мають права вимагати гроші чи відмовляти у проїзді всім пільговикам. Звичайно, громадяни, які мають пільги, повинні мати при собі документи, які засвідчують право на надання пільги. Надаємо правові підстави та перелік категорій пільговиків:

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)