В Україні назвали категорії населення, яким більше не будуть підвищувати пенсії

20 Серпня 2021 09:17  0  1299

На Вкраїні та у світіВ Україні назвали категорії населення, яким більше не будуть підвищувати пенсії

Пенсійна реформа в Україні призвела до того, що деяким категоріям пенсіонерів більше не індексують виплати. У цьому випадку може знадобитися перевести пенсію на розрахунки за віком.

 

В Україні назвали категорії населення, яким більше не будуть підвищувати пенсії - today.ua

 

Більшість українських пенсіонерів у 2022 році будуть отримувати надбавки до пенсій. Але є категорія населення, якій не передбачена індексація пенсійних виплат.

 

Йдеться про спеціальні пенсії колишніх держслужбовців, які вийшли на пенсію більше 20 років тому.

 

Якщо раніше спеціальна пенсія держслужбовців в Україні становила 90% від заробітної плати, то зараз цей коефіцієнт вже не перевищує 60%. Найчастіше така система розрахунків призводить до того, що пенсія за старими нормами, коли розмір виплат визначався за віком і стажем, була б вище, ніж спеціальна.В Україні назвали категорії населення, яким більше не будуть підвищувати пенсіїЕксперти відзначають, що реформа пенсійної сфери України істотно урізала права колишніх держслужбовців. З 2016 пенсійні виплати для цієї категорії населення почали нараховувати на загальних підставах.

 

Тим держслужбовцям, які вийшли на пенсію до 2016 року знижувати пенсію не стали, проте перестали індексувати, що призвело до повної "зрівнялівки". На даний момент в Україні склалася ситуація, що колишнім держслужбовцям стало вигідніше перейти на звичайну пенсію за віком, які регулярно перераховують і індексують.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
1
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)