Опитування: Що має бути безкоштовним? Есть фото

18 Травня 2018 09:41  0  1197

Маю думкуОпитування: Що має бути безкоштовним?

Чи є сьогодні хоча б щось дармове, що б можна було отримати безоплатно? З цим питанням ми вирішили звернутися до пологівців аби підтвердити або спростувати приказку “про безкоштовний сир”.

 

 

Тетяна, вчитель
Це має бути лікування для дітей, яким можуть надати допомогу тільки за кордоном. На жаль, родини змушені чекати матеріальної допомоги від небайдужих людей, хоча витрати має взяти на себе держава.

 

 

Валентин, залізничник
На це запитання я відповім по-філософськи - здоров'я. Воно в дефіциті серед населення. Неначе й безкоштовне, проте ніде не візьмеш.

 

 

Валерія, студентка
Безкоштовними, на мою думку, мають бути ліки, хоча б для малозабезпечених категорій людей. Ще варто сказати про дозвілля. Молодь маємо якимось чином організовувати, аби ті не пішли “кривою” доріжкою. Мають будуватися парки розваг, де провести час можна буде безкоштовно.

 

 

Надія, пенсіонерка
Треба, щоб повернули пільги для проїзду пенсіонерам. Безкоштовною має бути медицина, навчання та дозвілля. Хочеться, щоб бодай підростаючому поколінню жилося краще, ніж нам.

 

 

Євгенія, школярка
Дуже хочеться, щоб кожен абітурієнт, вступаючи до ВИШу, не турбувався про нестачу коштів. В наш час здобуття якісної вищої освіти просто необхідно для побудови успішної кар'єри.

 

 

Микола, пенсіонер
Нічого не буває безкоштовним. Хотілося б повірити в казку, та її не буває. Безкоштовним може бути тільки сир в мишоловці, як говориться в приказці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)