Школа Пологівського району не зустріла цього року учнів. І коронавірус тут ні до чого

10 Вересня в 08:47  0  1129

На районіШкола Пологівського району не зустріла цього року учнів. І коронавірус тут ні до чого

Школа у селі Новофедорівка Пологівського району цього року не зустрічала випускників та не давала традиційний перший дзвоник. Виною тому — недостатня для фінансування державою кількість школярів, яких цього року мало б бути тільки 13.

 

На сьогодні приміщення школи пустує: в коридорах не чути дзвінка, на подвір'ї не галасують діти. Хоча працює виконуюча обов'язки директора школи Марина Закарлюка, яка пам'ятає альма матер ще з 2011 року.

 

“Кожного року нас попереджали про те, що ми підпадаємо під закриття через малу кількість учнів. І от цього року кількість учнів зменшилася настільки, що держава не може виділяти фінансування на функціонування”, — ділиться пані Марина.

 

Школа була готова до початку навчального року повністю: чисті, відремонтовані кабінети, комп'ютерний клас, їдальня та навіть нові підручники, отримані вже у 2020 році. Але не склалося: школа, розрахована на 150 учнів, не може зустріти тільки 13 школярів.

 

До цього шкільний заклад нараховував 7 вчителів. Наразі один з них пішов на пенсію, інших працевлаштували у сусідні школи. Дітей розподілили таким же чином та організували автобусний підвіз.

 

“Якби школа продовжила працювати, то учні неповних класів, де менше 5-ти осіб, навчалися б за індивідуальним планом. А це всього лише 5 годин предметів на тиждень, тоді як при повноцінному навчанні — 23-25 годин”, — повідомив Сергій Бандурка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівського району.

 

Тож цьогоріч двері школи відчиняться тільки для проведення місцевих виборів у Новофедорівці. Продовжує стежити за порядком в.о. директора школи та сторожі, які відповідають за благоустрій навчального закладу та збереження майна. Офіційно школа функціонує як заклад, але без учнів. Якщо у селі з'явиться необхідна кількість учнів, школа відновить свою роботу у звичному режимі.

 

У відділі освіти Пологівського району обіцяють максимально зберегти будівлю закладу.

 

За матеріалами ТВ-5

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА
Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
41
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)