Запорізька область може залишитися без електрики. Вся надія на п'ятницю

8 Листопада в 13:28  0  2154

У регіоніЗапорізька область може залишитися без електрики. Вся надія на п'ятницю

Вже з середини листопада жителі цілого регіону можуть залишитися без електроенергії. «Запоріжжяобленерго» не зможе нормально функціонувати.

 

Ряд запорізьких ЗМІ повідомляє про те, що вже з 19 листопада робота підприємства «Запоріжжяобленерго» буде заблокована. На самому підприємстві це пояснюють тим, що Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, встановила певний алгоритм виплат. За новою системою відрахування для підприємства стали непомірно великими. І саме через них співробітники обленерго не можуть отримати свою зарплату вже довгий час. Крім того, проблеми через брак коштів виникнуть ще й з транспортом підприємства. 18 числа термін страховки автопарку КП закінчується. Це означає, що фахівці автоматично залишаються без транспорту.

 

Раніше портал rayonka.com повідомля про страйк працівників Пологівського РЕМу

 

Щоб хоч якось вирішити проблему або спробувати її не посилювати, співробітники «Запоріжжяобленерго» просять запоріжців не перевантажувати мережі і не доводити їх до аварійного стану. В іншому випадку фахівці просто не зможуть усунути несправності.

 

У свою чергу в самій НКРЕКУ вчора, 7 листопада, заявили про те, що ситуація на обленерго штучно викликана з метою дестабілізації. З метою спробувати розібратися і остаточно поставити крапку в ньому в Києві 11 листопада призначено засідання представників підприємства, правоохоронних органів і антикорупційного комітету.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)