Що чекає на пенсіонерів, які не перейшли на карткове обслуговування

13 Травня 2021 09:13  0  979

На Вкраїні та у світіЩо чекає на пенсіонерів, які не перейшли на карткове обслуговування

Про це під час брифінгу розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Державна компанія "Укрпошта" продовжить доставляти пенсію в ті регіони країни, де з об'єктивних причин не можна перевести пенсіонерів на отримання виплат через банківські картки. Про це під час брифінгу після виїзного засідання уряду в Чернігівській області заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 

- "Укрпошта" закупила і завершує цього року організацію так званих мобільних відділень – понад 500 автомобілів, які підвозять документи, поштові відправлення та гроші. Друге - продовження стратегії, яка була розпочата в державі, - пенсія на картки. Етапність така: великі міста, міста з населенням 100 тисяч осіб і більше. У тих містах, де густота не дозволяє мати банківське відділення або мати банкомат, там пенсія буде привозитися поштою, як і було, - сказав він.

 

- Там, де з об'єктивних причин це неможливо, "Укрпошта" буде привозити цю пенсію, як і було до цього. Тут ніяких загроз або кризи немає, - додав він.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
6
Сміх
6
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)