Можемо залишитися без Дніпра – екологи розповіли чому Дніпро зеленіє і чим це небезпечно

19 Серпня в 07:21  0  1072

У регіоніМожемо залишитися без Дніпра – екологи розповіли чому Дніпро зеленіє і чим це небезпечно

Вже 5-й рік екологи намагаються достукатися до чиновників, щоб ті звернули увагу на проблеми Дніпра.

 

Через замулення річка Дніпро може перетворитися в острова не менше ніж за три роки.

 

Так, в столичній акваторії активісти та екологи нарахували вже 56 мілин, на яких можна по коліно стояти посеред річки, але і це не кінець.

 

«Дніпро вже не в змозі змити все те, що в нього потрапляє, адже в Києві дві тисячі мийок, вода з яких разом з хімічними засобами стікає в Дніпро. Фосфати – це як добриво для водоростей. Тому Дніпро цвіте і заростає … Спочатку з’являються невеликі рослини, потім – очерет, після очерету йдуть дерева і так далі. Тобто це будуть вже повноцінні острова «, – пояснює голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

 

Тема проблем з Дніпром стала ключовою на прес-конференції на тему: «Стан найбільшої ріки України. Куди подівся оспіваний класиками «широкий і могутній» Дніпро? », В якій взяли участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України, депутати Київради, експерти Національної екологічної ради України, Асоціації рибалок України, профільних комунальних підприємств і громадських екозахисних організацій.

 

Активісти і екологи влаштували її посеред річки, щоб наочно продемонструвати проблеми Дніпра. Вони відзначають, що на станції човнів біля столичного мосту Патона практичним не видно води через латаття і водяного горіха.

 

Відзначається, що навіть на глибині вода не дивлячись на холодну температуру все-одно цвіте. На зарослих мілинах ехолот показав глибину в 50см. На фарватері глибина не перевищує 7 метрів.

 

Так, споживацьке ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не на благо річки і суспільства, прибираючи наноси, а тільки видобувають пісок на продаж.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
20
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)