Лікарня в якій не знайшлося бинта…

27 Червня 2012 15:20  0  5957

Народна новинаЛікарня в якій не знайшлося бинта…

   Шановна редакція! Пишу вам листа в надії, що хтось прочитавши його в газеті зможе якось вплинути на цю плачевну ситуація.

 

   Почну з того, що нещодавно лежала у Пологівській лікарні на стаціонарному лікуванні. Те що наша безкоштовна медицина не є безкоштовною, це вже не для кого не секрет. Але те, що в цій лікарні не
знайшлось навіть бинта для першої медичної допомоги, в мене визвало шок. І це при тому, що кожний хто лягає в лікарню, здає обов'язковий спонсорській внесок у розмірі 50 грн. Тож куди йдуть
ці гроші, на нові шухляди? Але навіщо? коли немає навіть бинта, і з болісною гулею на руці від випадкового потрапляння ліків під шкіру після капельниці, медсестра говорить пацієнту: «а ти піди в аптеку, купи бинт, і я тобі зроблю пов'язку».

 

   Абсурдність ситуації визиває сміх і сльози. У кожного водія, та на підприємстві є обов'язкова наявність аптечки, а в лікарні її виходить, що нема. І цим лікарям ми ще довіряємо своє здоров'я, де гарантія що з раптово підвищеною високою температурою, вам не скажуть «сходи за ліками». Добре якщо поряд будуть близькі люди, які допоможуть і буде необхідна сума грошей, а якщо ні, то лежи і вмирай.

 

   На моє запитання «Як, так виходить?», медсестра відповіла мовчанням, ні я ні в якому разі її не звинувачую, вона просто підлегла, а ось тих людей які вище за цим стоять, я не розумію! Адже лікарня для деяких людей, є останнім шансом та надією. Прикро розуміти, що із спонсорських грошей не знайшлось копійки на таку дрібницю, як бинт.

 

   Я дуже сподіваюсь на те, що наша Пологівська лікарня, все ж таки зробить колись крок вперед в медицині і на зустріч людям.


Прислал: пацієнтка

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)