Найкращі держслужбовці Пологівщини безкоштовно отримуватимуть другу вищу освіту

12 Червня в 11:18  0  4960

Знай нашихНайкращі держслужбовці Пологівщини безкоштовно отримуватимуть другу вищу освіту

Минулого тижня у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбулося підбиття підсумків ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Приємно, що двоє пологівських держслужбовців здобули перемогу у своїх номінаціях. Так, за підсумками виконаних завдань, однією з переможниць обласного етапу конкурсу в номінації «Кращий керівник» серед 18 учасниць стала Юлія Кулик, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Пологівської РДА.

 

Також з 18 кандидатів «Кращим спеціалістом» стала Юлія Тоцька, головний спеціаліст відділу виплат управління соціального захисту населення Пологівської РДА.

 

Юлія Тоцька запевняє, що до перемоги була морально готовою, адже була впевненою у своїх знаннях. Як не як, а 10 років досвіду в державній службі та 5 років на посаді головного спеціаліста відділу далися взнаки.

 

Так само налаштованою на перемогу була і Юлія Кулик, яка вирішила взяти участь у конкурсі, аби довести, що держслужбовці Пологівщини - найкращі.

 

Нагадаємо, минулого року перемогу із Запоріжжя привезла Вікторія Осадча, начальник загального відділу Пологівської РДА (та працівник апарату).

 

Таким чином, цього року пологівські службовці підвищили планку, адже посіли перші місця в усіх категоріях. Головною винагородою за знання для найкращих держслужбовців Пологівщини стане можливість безкоштовно отримати другу вищу освіту в ЗНУ.

 

Переможці ІІ етапу конкурсу представлятимуть Запорізьку область у заключному ІІІ турі, який відбудеться восени у Києві.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Кривошеева Раиса   alt 09.06.2017 19:09
Тестування держслужбовців https://testderz.com/ відповіді з варіантами та програма самоперевірки по всім питання затвердженим Національним агентством з питань державної служби
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.) 
Тести для держслужбовців - питання та відповіді з тестування на державну службу