Бебі-бокси. Повернення?

22 Вересня 2020 10:17  0  635

На Вкраїні та у світіБебі-бокси. Повернення?

У четвер 17 вересня Верховна Рада в першому читанні проголосувала за повернення одноразової натуральної допомоги на кожного новонародженого малюка.
Законопроєкт підтримали 316 нардепів.

 

В документі законопроєкту говориться, що за даними опитування ЮНІСЕФ, позитивний вплив програми на сімейний бюджет відчули 79% родин з дітьми та майже половині (49%) отримувачів бебі-боксів вдалося суттєво зекономити на покупці товарів для дитини на перших місяцях життя.

 

Нардеп Євгенія Кравчук на власній сторінці в соцмережі написала, що законопроєкт планують допрацювати, щоб у майбутньому через додаток "Дія" батьки могли обирати між отриманням бебі-бокса чи його грошового еквіваленту.

 

В Пологівському УСЗН говорять наступне: поки що ніяких рекомендацій ми не отримували. З огляду на це, на даний момент, ми отримуємо заяви, відкриваємо рахунки, формуємо заявки на отримання грошових одноразових виплат. Поки відповідні рішення не будуть прописані в постанові, цей процес не буде змінюватися.

 

Матусі, які не отримали пакунок малюка з квітня місяця, також подають заяви на отримання грошового еквіваленту у розмірі 5000 грн"- повідомляє начальниця Пологівського УСЗН Оксана Семененко.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
7
Сміх
6
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)