Чи візьмуться у Пологах за будівництво басейну

13 Червня в 18:08  0  1199

Події містаЧи візьмуться у Пологах за будівництво басейну

Завтра депутати Пологівської міської ради працюватимуть на спільному засіданні постійних комісій. Обранці опрацюють близько 40 проектів рішень, винесених на позачергову сесію, яка відбудеться у п’ятницю, 16 червня.

 

Серед важливих питань, депутати розглянуть проекти рішень, які стосуються перерозподілу бюджетних коштів. Приймуть рішення щодо питань, які стосуються розпорядження комунальним майном та регулювання земельних відносин.

 

Серед актуальних сьогодні процесів залишається відкритим питання по добровільному об’єднанню територіальних громад. На жаль, цілком на Пологівщині досі немає єдиної думки щодо користі від реформи децентралізації. Є ті, хто бажають змін на краще, підтримуючи європейські реформи, – вони підтримують процес. Інші ж, яких називають тими «хто підтримує корупційну складову держави», - чинять перешкоди. Як проголосує більшість депутатів Пологівської міської ради, покаже п’ятниця, 16-го. Але й на цьому етапі питання з об’єднанням буде не закритим.

 

Серед проектів рішень є ще одне цікаве, а саме «Про розгляд петиції щодо побудови басейну для дітей і дорослих, людей з порушенням рухового апарату та серцево-судинної і нервової системи». Нарешті в нашому місті створено і підтримано пологівцями першу петицію, яка стосується побудови басейну в Пологах. Вже завтра депутати розглядатимуть перспективи цього процесу.

 

Про результати прийнятих рішень дізнаємось після проведення сесії.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)