Як вам батл між батьками і вихователями? Есть фото

21 Лютого в 13:04  0  1351

Події містаЯк вам батл між батьками і вихователями?

Колектив дитячого садочку “Лисичка” вирішили оригінально та по новому відзначити Міжнародний День рідної мови.


У садочку провели тематичний батл між батьками та вихователями, 20 лютого. Тематичні заходи у садочку проводяться щороку, але в такому форматі - вперше!


Аби батьки і вихователі змогли перевірити знання української мови, їм запропонували розділитися на команди та випробувати себе у різних конкурсах.

Навіть зовнішній вид учасників батлу підкреслював патріотичну тематику заходу. Батьки та вихователі одягнули святкові вишиванки та аксесуари національного вбрання.

 

Сценарій та конкурси для батлу підготували вихователі Марина Редька та Євгенія Осипович, які й стали ведучими заходу. Конкурси були не з легких, та команди справилися із завданнями на високому рівні. На столах розмістили дзвоники, за звуком якого команді надавалось право на відповідь

 

За допомогою підказок відгадували назву та авторів українських творів, пісні з двох - трьох слів, персонажів народних казок за малюнком, відгадували прислів'я та приказки. Швидку реакцію проявили батьки та вихователі під час конкурсу “словотвір”. Завданням команди було за 90 секунд скласти якомога більше слів із літер, які розмістилися на учасниках. Бонусний бал командам приносив конкурс “дивоглядки”.

 

Особливо до душі учасникам заходу та журі припав танцювальний конкурс між командами! Переглянувши український народний танок на відео, учасниці батлу повинні були якнайкраще, під музику відтворити танок. Тут ніхто з команд не поступився, жінки старанно відтанцювали танок перед журі, зірвавши масу оплексів!

 

Батл оцінювало журі - завідувач садочку - Олександра Малько, методист Олена Колісник, заступник міського голови - Сергій Колісник.

 

У результаті “запеклого” двобою, перемогу отримала команда вихователів. Вони більш активно проявили себе у пісенному конкурсі, вгадуючи українські пісні та їх виконавців. Батьки ж більшу обізнаність проявили у знанні українських поетів, швидко вгадували назву віршованих творів та їх авторів. Обидві команди показали неперевершенІ знання з української мови, народних пісень, творів, танців, та українських діячів.

 

Олександра Малько, завідувач садочку: “Найкраща нація - це українська нація! Це твердження довели учасники батлу! Все починається з дитинства. Якщо діткам будемо вкладувати любов до рідної мови, тоді не буде війни і непорозумінь на тему мовності народу на території нашої країни. “


Ось так колектив дитячого закладу показав, як цікаво та оригінально можна розширити свої знання з української мовності!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
2
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)