14 речей, які батьки повинні казати своїм дітям

10 Листопада в 09:23  0  137

Асорті14 речей, які батьки повинні казати своїм дітям


Еван Портер, американський письменник, впевнений, що кожна річ, сказана дитині, має значення. Тому батьки повинні слідкувати за кожним словом, адже воно завжди несе певні наслідки у вихованні.


Сам письменник вважає народження дитини важливим, проте іноді стресовим кроком. Він створив цей список для того, щоб допомогти дітям вирости хорошими людьми і, по можливості, змінитися самому.


Отже, ось ці речі:


1. Ви не повинні подобатися всім. Завжди висловлюйте свою позицію, коли знаєте, що маєте рацію. Говоріть друзям правду, навіть якщо вони не хочуть її чути. Не смійтеся над безглуздими жартами. Навіть із переконань ввічливості.


2. Старанно навчайтеся. Навіть не для того, щоб багато заробляти чи хвалитися "корочками". Просто одного разу ви оглянетеся назад у своє минуле і зрозумієте: так, цими знаннями я можу пишатися.


3. Прибирайте в кімнаті. Бачите он ту купу брудного одягу поруч із моїм ліжком? Ви просто не уявляєте, як жахливо я почуваюся, дивлячись на неї. Ви здивуєтеся, як простий порядок у кімнаті може змусити вам почуватися неймовірно задоволеним.


4. Завжди завершуйте те, що почали. Я, наприклад, можу вас навчити грати на гітарі, фотографувати або показувати фокуси на картах. Але тільки "добре", а не "чудово". Тому, якщо відчуваєте, що маєте до чогось хист, не загубіть його.


5. Не зациклюйтеся на своїй зовнішності, полюбіть себе такими, якими ви є. Субкультури - це нормально і круто, коли ви молоді, але пам'ятайте про золоту середину: експериментуйте, та не впадайте у крайнощі.


6. Стежте за своїм тілом, адже воно у вас одне. Чистіть зуби щодня. І не пийте багато газованої води та енергетиків. Кирієс просто так не лікується.


7.Змушуйте себе постійно дізнаватися щось нове. Знаю, що дітлахи, які навчалися за кордоном, зазвичай ведуть себе дещо пихато. Але я також знаю, що коли вони, захлинаючись, розповідають про своє літо десь у Іспанії, ви тільки для вигляду втомлено закриваєте очі. А самі заздрите, тому що всі канікули провели перед телевізором.


8. Не ставтеся з презирством до бездомних людей. Вони не збираються вас грабувати, справді. Будьте вище такого ставлення: поважайте їх. Купіть бомжу сендвіч, якщо у вас є зайві гроші, або дайте йому трохи дрібних.


9. Уважно ставтеся до новин, особливо політичних. Не витрачайте весь вільний час у соціальних мережах або перед телевізором за переглядом фільмів чи спортивних програм. Приділяйте увагу тому, що дійсно важливо: будьте завжди добре інформовані та начитані.


10. Будьте жорсткішими. Не пливіть за течією, а знайдіть свою нішу та станьте найкращими в ній. Повірте, у світі повно людей, у яких є Велика Мрія. Але замість того, щоб якось іти до неї, вони боягузливо просиджують життя за якоюсь ненависною роботою. Не будьте одним із них.


11. Ніколи, чуєте? Ніколи не пишіть СМС за кермом. Не буває нічого такого, що не могло б зачекати кілька хвилин. Я серйозно.


12. Сім'я завжди повинна бути на першому місці. Коли ви потрібні своїй сім'ї, просто будьте з нею. І не намагайтеся знайти причину для того, щоби зайвий раз не з'їздити до батьків: вони все, що у вас є.


13. Ніколи не мрійте бути кимось іншим. Не заздріть людям навколо, не уявляйте: "Ох, якби я тільки був на його/її місці!" Змиріться зі своїми поразками: вони бувають у всіх.


14. Якщо щось із цього списку не вийде, пам'ятайте: я вас люблю. Я завжди вас любитиму. Ми завжди вас любитимемо.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)