Тарифи збільшено. Осінній «подарунок» від «Зе-команди»

23 Вересня 2020 23:59  0  3914

Рупор часуТарифи збільшено. Осінній «подарунок» від «Зе-команди»

Газ +45%

 

Електроенергія +86%

 

Вода +47%

 

Згідно з офіційною інформацією компанії «Нафтогаз України» ціна на природний газ для населення з 1 вересня,в котре за рік, зросла ще на 45%. Своєю чергою міністерство енергетики з 1 жовтня обіцяє чергове підвищення вартості електроенергії. Вже за кілька тижнів 1 кВт/год коштуватиме 1 грн. 68 коп. А з 1 січня 2021 року зросте вартість холодної води. Для приватнихспоживачівв різних регіонах подорожчання становитимедо 47%.

 

Тож, цифри, які ми побачимо у платіжках вже цієї осені, м’яко кажучи, неприємно вразять. Дивлячись на них, у багатьох виникне просте питання: чим зумовлене таке стрімке зростання вартості енергоносіїв? Відповідь – ні чим. Реальних передумов для збільшення тарифів немає, але з боку влади єбажання витягти з кишень українців якомога більше, і байдуже, якщо це буде останнє.

 

 

«Підняття ціни на газ – економічно необґрунтоване та є результатами звичайних спекуляцій на газовому ринку. На початку року економічний блок Уряду «Зе-команди» публічно на камери в присутності Президента обіцяв,що населення побачить зниження ціни за енергоносіїв платіжках. І що ми бачимо? Замість використання економічних інструментів для розвитку економіки держави, «Слуги» просто оббирають власний народ. Спочатку у липні підняли ціну на газ для населення на 16 копійок, в серпні ще на 25 копійок. А з вересня, враховуючи, що люди мовчать та терплять, взагалі вирішили не розмінюватись на дрібниці і додали до ціни одразу 1 грн. 46 копійок. І це напередодні опалювального сезону. Ми рішуче засуджуємо такі бездарні підходи «Слуг» до управління країною», - голова Запорізької обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

 

 

«Протягом року в усьому світічерез COVID-19, спостерігалось значне коливаннявартості енергоносіїв. Тож влада вирішила використати ситуацію, що склалася у зв’язку із спекуляціями на європейському газовому ринку, зняти фінансовіобмеження та отримати надприбутки за рахунок простих людей, піднявши ціни у платіжках» - відзначаєдоктор економічних наук, професор Емілія Прушківська.

 

 

«Правляча «ЗЕ-команда» змушує українців віддати за комуналку останнє! Хочу запитати у «Слуг»»: це в яких інститутах вас навчили так знущатись над державною економікою та над власним народом? «Батьківщина» буде вживати всіх можливих заходів, задля недопущення подальшого підвищення тарифів для населення. У місцевої влади є всі повноваження впливати на розмір тарифів. Адже вартість холодної та гарячої води, а також опалення встановлюється комунальними підприємствами. Проте, вони воліють вигадувати причини для підняття тарифів, замість того, щоб шукати можливість до їх зниження. Після 25 жовтня в місцеві органи самоврядування мають прийти команди, які змінять існуючу ситуацію», - заявляє депутат Пологівської міської ради Вячеслав Колесников.

 

За його словами «Батьківщина» буде вживати всі можливі заходи, задля недопущення зростання тарифів для населення. Депутати від «Батьківщини», як у парламенті так і в місцевих радах блокуватимуть прийняття будь-яких рішень щодо подальшого підвищення цін на комунальні послуги.

 

Микола Чарук

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)