Плюс басанці

19 Травня в 16:23  0  914

АктуальноПлюс басанці

До Пологівської об’єднаної територіальної громади продовжують приєднуватися сільські території району – згоду надала Басанська сільська рада. На останній сесії Пологівської міської ради депутати внесли зміни до рішення стосовно добровільного об’єднання територіальних громад і делегували Басанського сільського голову до спільної робочої групи.

 

Проект рішення Пологівської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» має бути переданий до Запорізької ОДА для надання відповідних висновків. У разі позитивного рішення обласного керівництва, депутати міської ради до 16 червня мають остаточно схвалити даний проект. З цього моменту об’єднана громада почне своє існування. Подання про утворення Пологівської об’єднаної громади має бути направлене до Запорізької обласної ради до 20 червня. Восени на громаду чекають вибори.

 

Нагадаймо, що згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Інженерне, Новофедорівка, Павлівське, Новокарлівка, Багате, Українське Інженерненської сільської ради; сіл Костянтинівка, Решетилівське, Чумацьке Костянтинівської сільської ради; сіл Новоселівка, Шевченко, Межиріч Новоселівської сільської ради; сіл Семенівка, Дмитрівське, Нова Дача Семенівської сільської ради; сіл Федорівка, Балочки, Бурлацьке, Золота Поляна, Красноселівка, Хліборобне, Чкалова, Тернове Федорівської сільської ради, села Григорівка Григорівської сільської ради, сіл Басань, Ожерельне Басанської сільської ради у Пологівську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Пологи.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)