Як працюватимуть українські банки на Різдво

23 Грудня 2020 09:29  0  409

На Вкраїні та у світіЯк працюватимуть українські банки на Різдво

Графік роботи українських банків на католицьке та православне Різдво

 

В Україні у п'ятницю, 25 грудня, відзначатиметься католицьке Різдво. У листопаді 2017 року був підписаний закон, за яким цей день став в Україні офіційним вихідним. Напередодні, 24 грудня, більшість установ і підприємств працюватимуть на одну годину менше. Про це повідомляє "РБК-Україна".

 

У банківській сфері цей день також буде вихідним і практично всі відділення державних і приватних банків будуть закриті. Однак працюватимуть банкомати та апарати самообслуговування.

 

Також Національний Банк України встановив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) і порядок банківської системи України на новорічні свята і православне Різдво.

 

Зокрема, 30 грудня банківська система працюватиме до 24:00. 31 грудня через СЕП проводитимуть лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі від учасників СЕП до НБУ та органів Державної казначейської служби. Робота СЕП закінчиться 31 грудня о 13:00.

 

З 1 по 3 січня 2021 року всі учасники СЕП самостійно приймають рішення про дату початку роботи в системі відповідно до власних потреб та потреб клієнтів. Однак всі міжбанківські перекази через СЕП почнуть здійснюватися з датою першого банківського дня – 4 січня 2021 року. Всі банківські відділення будуть закриті.

 

З 4 по 6 січня вся банківська система України буде працювати у звичайному режимі, а з 7 по 10 січня – буде 4 вихідних дні. Робочий день 8 січня буде перенесено на 16 січня.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)