ПриватБанк надихнув київського дизайнера запустити стартап банківських мем-карт

20 Квітня в 13:55  0  547

АсортіПриватБанк надихнув київського дизайнера  запустити стартап банківських мем-карт

Київський дизайнер Олександр Джунковський запустив проект memes.cards - сайт, на якому можна замовити банківську карту з відомим інтернет-мемом, наприклад, Ждуна, Карла або спокійного лемура. Надихнув дизайнера ПриватБанк, у якого є можливість втілити зовнішній вигляд платіжної картки. Ідея проекту народилася, коли у самого дизайнера добігав кінця термін дії карти.

 

- Нову карту з кошиком, забитим продуктами, або золотим квадратиком мені страшенно не хотілося. Тому виникла ідея використати для своєї нової карти образ з мема. Так як я графічний/Web/UI-дизайнер, то у мене вийшла досить яскрава карта. Як тільки отримав її, запостив в Instagram. І все друзі були в захваті, - розповідає Олександр.

 

На сайті вже є невелика добірка прикладів карт з мемами, вона буде доповнюватися. Спеціально появу нових мемів в Інтернеті Олександр не відстежує, вибираючи те, що і так доходить до користувачів Facebook або Instagram. На прохання дружини створив єдину «немемну» карту - «Запрацювала».

 

- Для оформлення такої картки замовнику потрібно залишити своє ім'я, прізвище, телефон, e-mail і адресу доставки на формі сайту. Ці дані потрібні, щоб оформити на нього замовлення після ідентифікації в сервісі ПриватБанку. Якщо замовник не є клієнтом ПриватБанку, з ним зв'язуються і пропонують зареєструватися в Приват24. Готову карту обіцяють підвезти через два тижні, - розповіла Газеті керівник Запорізького регіонального прес-офісу ПриватБанку Марія Соболевська.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)