В багатоборстві спортсмени СК «Славія» найкращі! Есть фото

4 Грудня в 08:52  0  573

СпортВ багатоборстві спортсмени  СК «Славія» найкращі!

«О, спорт!!! Він приносить здоров'я, щастя, оптимізму і радості. Спорт наповнює нас життєвими силами, дарує радість, задоволення і щастя бути спортсменом з великої літери».

 

Так, із захопленням про свою роботу розповідає тренер СК «СЛАВІЯ» Сергій Грімов. Цього навчає і своїх вихованців, які часто приймають участь в різноманітних чемпіонатах та змаганнях, завойовуючи призові місця.


Згідно з планом Міжнародного союзу розвитку військово-спортивних багатоборств (MSAK) і Міністерства молоді та спорту України, 24-26 листопада в місті Харкові відбувся одинадцятий чемпіонат Світу з військово-спортивного багатоборства, розділ «Бойове двоєборство».


У змаганнях взяли участь спортсмени з Афганістану, Азербайджану, Болгарії, Білорусії, Грузії, Казахстану, Туркменії, Узбекистану, Індії, Ірану, Таджикистану, Нігерії, Конго і господарі чемпіонату - Національна збірна України. Загальна кількість учасників склала близько 400 спортсменів.


За підсумками чемпіонату України до складу національної збірної України увійшли 11 спортсменів спортивного клубу «СЛАВІЯ» у віці від 10 років і старше.


- Протягом усього навчального року тренерський склад клубу зі своїми вихованцями вів активну роботу з підготовки до цих відповідальних змагань. Спортсмени проходили посилену підготовку на тренувальних зборах, брали участь в проміжних змаганнях. Така робота відобразилася на результати змагань, - з гордістю про своїх вихованців розповів Сергій Грімов.

 

За підсумками чемпіонату наші спортсмени вибороли призові місця.


Данило Кошовий – І та ІІ місця


Андрій Чумаченко - два І місця


Іван Поліно – І та ІІ місце


Назар Кириченко - два І місця та ІІІ місце


Ілля Кириченко – І та ІІ місця


Андрій Пода І місце


Владислава Гора – ІІ місце


Дар’я Прохватило - І місце


Євген Силенко І та ІІІ місце.

 

26 листопада у Харкові також пройшов Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства, в якому наші славісти теж відзначилися. Участь прийняли 19 спортсменів клубу «Славія».

 

Десять з них стали переможцями та призерами змагань.

 

Це – Олексій Петренко (І місце), Михайло Закарлюка(І місце), Юлія Андрєєва(І місце) Ян Чуприна(І місце), Гліб Реученко(І місце), Іван Кикош(І місце), Георгій Орловський(ІІ місце), Денис Подпорін (ІІ місце), Кирило Прохватило (ІІІ місце), Матвій Абатуров (ІІІмісце).


Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо їм нових перемог!!!

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)