У Запоріжжі загорівся «радянський» автобус із людьми. Коли у Пологах «декомунізують» такий транспорт? Есть видео

28 Жовтня в 11:47  0  978

У регіоніУ Запоріжжі загорівся «радянський» автобус із людьми. Коли у Пологах «декомунізують» такий транспорт?

Днями в обласному центрі трапилася жахлива пригода – загорівся автобус. За інформацією деяких місцевих ЗМІ, у транспортному засобі були пасажири. На щастя, ніхто не постраждав. Примітно, що автобус радянських часів. Саме такого громадського автотранспорту в Пологах - більшість. Чому не оновлюється автопарк, у принципі, зрозуміло: вартість нових автобусів - захмарна.


Ми поцікавилися у міського голови, чи не планує місто створити власне підприємство з перевезення пасажирів і врешті «декомунізувати» старі автобуси. За словами Юрія Коноваленка, місто зацікавлене в оновленні громадського транспорту, але поки що вся надія на пологівських перевізників.


- Таких планів поки що не було, але нині для нас важливо ремонтувати дороги, щоб ці автобуси, які є, їздили хорошими автошляхами, - стверджує очільник міста.


У свою чергу, пологівські перевізники розповідають, що працюють із мінімальним прибутком, адже держава не виплачує компенсацію за пасажирів-пільговиків. Ситуацію «виживання» рятує місцева влада, яка доплачує за кожного пенсіонера та іншого пільговика 2 грн., та самі пільговики, які розуміють ситуацію і платять за проїзд.


- Щоб купувати новий транспорт, потрібно мати мільйони гривень. Трапляється таке, що мало пасажирів і маршрут збитковий: наприклад, сьогодні їздив на Вербове, заробив 98 грн., а 191 грн. витратив на солярку. Ось і назбирай на новий автобус, - ділиться перевізник Іван Маньо.

 

Новенький «Богдан» коштує приблизно 1 000 000 грн., ПАЗ – близько 710 000 грн., РУТА – 725 000 грн., ЕТАЛОН – 1 000 000 грн. (всі ціни приблизні, - ред.).


Та все ж перевізники шукають можливість оновлювати свої автопарки. Наприклад, Іван Маньо тримає 4 транспортні одиниці 1986, 1999, 2001 та 2006 р. в. Одним з останніх у нього на маршруті з’явився б/у «Мерседес» (2006 р. в.).

 


Начебто ще один пологівський перевізник планує найближчим часом оновити свій автопарк і придбати транспорт для пасажироперевезення за кордоном. Це приємна новина, адже їздити в старих автобусах не тільки неприємно, але й небезпечно.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)