У Раді відхилили законопроект про ввезення імпортних автомобілів

30 Березня в 06:45  0  804

АвтоМотоУ Раді відхилили законопроект про ввезення імпортних автомобілів

У комітеті заявляють, що всі нерозмитнені авто були ввезені з порушенням українського податкового законодавства
Законопроект №5567 «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)» був відхилений на засіданні робочої групи Комітету податкової та митної політики Верховної Ради.

 

У комітеті заявляють, що всі нерозмитнені авто були ввезені з порушенням українського податкового законодавства, а це суперечить рівності громадян, які придбали автомобілі зі сплатою всіх податків.

 

Також депутати вирішили, що така схема вимагає участі зарубіжної фірми-посередника, яка бере за послуги близько 1 000 євро. Тобто прийняття закону створить додаткові доходи для людей за межами України. При цьому мова йде про тіньові доходи.

 

Депутати вирішили, що закон про єврономери не враховує інтереси держави. В ході дискусії один з нардепів запропонував створити законопроект, що амністує тимчасово ввезені автомобілі, що знаходяться в нашій країні. Проект дасть можливість їх розмитнити за пільговими ставками. Але при цьому закрити цей канал ввезення назавжди.

 

Нагадаємо, що власники авто з іноземною реєстрацією вже кілька місяців влаштовують різні акції, щоб привернути увагу до своєї проблеми.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)