День Збройних Сил наші ветерани АТО відмітили у неформальній обстановці Есть фото

6 Грудня в 23:40  0  1124

Події містаДень Збройних Сил наші ветерани АТО відмітили у неформальній обстановці

Про що зустрівшись говорять чоловіки?

Точніше, про що зустрівшись говорять чоловіки, які пройшли війну?


Перше - це братські обійми і питання: як справи, родина, життя? Хто прийшов, хто не прийшов на зустріч? А далі, далі спогади - веселі або дуже важкі, безкінечні розповіді-анекдоти про воєнне життя. Якщо зі сторони слухати цих людей, може скластися враження, що вони розповідають про якийся відпочинок або захоплюючу пригоду. Що ж таке треба пережити, щоб згадуючи свою війну, все-таки сміятися над нею і жартувати? Правду кажуть, вогонь запеклих не пече. І тільки по сивих скронях та  смутку в очах можна здогадатися, яка ціна сплачена.


Сьогодні, в День Збройних Сил України, пологівських ветеранів російсько-української  війни запросили до нічного клубу ”ДО-ДО” на святкову програму, влаштовану на їхню честь.

 

Організатори свята постаралися, щоб зустріч проходила у неформальній та невимушеній обстановці. Цьому сприяла і концертна програма, і святково прибрані столи. Але почалася зустріч все-таки з офіційного поздоровлення від голови Пологівської адміністрації Артура Євгеновича Крупського та його заступниці Ірини Григорівни Півень. Була й хвилина мовчання в пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну. Були й слова від самих ветеранів. Не дуже красномовні, але щирі і зрозумілі.


Наші "атошники" такі різні, і за віком, і за соціальним статусом, і за характерами. І все-таки це бійці єдиної сильної живої армії - Збройних Сил України!

Дякую вам, брати-солдати, за вірність обов’язку! Від щирого серця.

Зі Святом!

#шануймося 
Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)