Учасників АТО влаштовують на роботу

25 Жовтня в 14:30  0  481

На районіУчасників АТО влаштовують на роботу

29 демобілізованих учасників АТО отримали роботу за допомогою Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості.

 

   Протягом 2018 року на обліку в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 72 безробітних з числа демобілізованих учасників АТО.


З початку року працевлаштовано 29 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 5 осіб.


Фахівці центру зайнятості надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності.

 

  Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.


Так, протягом року проходили профнавчання 5 осіб із числа учасників АТО за актуальними на ринку праці професіями та спеціальностями.

 

Отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - 2 особи, які започаткували власну справу.

 

  Участь у тимчасових і громадських роботах приймали 4 безробітних демобілізованих військових.


Сприяння самореалізації та працевлаштуванню цієї категорії громадян є одним з головних завдань служби зайнятості.

 

Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості разом з владою, підприємствами, навчальними закладами докладає максимум зусиль для вирішення питання працевлаштування безробітним з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)