Інтернет-магазин «АТБ»: купівля продуктів харчування онлайн уже доступний у Пологах

11 Червня в 06:58  0  1991

Ноу-хауІнтернет-магазин «АТБ»: купівля продуктів харчування онлайн уже доступний у Пологах

Перші кроки до нової реальності

 

Пандемія китайського коронавірусу навчила нас цінувати свій час, берегти особистий простір і активно використовувати доступні онлайн-сервіси.

 

Піклуючись про комфорт і безпеку майже 4 млн своїх клієнтів під час глобальної пандемії, торговельна мережа «АТБ» відкрила напрям онлайн-продажів й адресної доставки продуктів.

 

Так, 28 травня відкрився інтернет-магазин «АТБ». Це перший у країні онлайн-маркет повного циклу (від замовлення до адресної доставки), в якому можна придбати продукти та товари першої необхідності. Поки в тестовому режимі він працює в материнському регіоні компанії — Дніпрі, але в найближчій перспективі проєкт буде поширено на всю територію України.

 

«Обирай та забирай» — легкий спосіб економити


Ще один онлайн-проєкт «АТБ» значно розширив можливості покупця. З'явилася опція попереднього замовлення — «Обирай та забирай». Відтепер на сайті zakaz.atbmarket.com ми вибираємо продукти (асортимент «АТБ» — понад 3,5 тис. найменувань) і кладемо їх у віртуальний кошик у будь-якому з супермаркетів. Потім приходимо до магазину, оплачуємо й отримуємо вже зібраний спеціально для нас пакет. Це дозволяє не витрачати час на пошуки продуктів у торговому залі. За бажання можна ще більше заощадити час — уже доступна опція оплати онлайн.

 

 

За словами керуючої пологівського маркету Юлі Торак на сьогодні мінімальна сума замовлення - 50 грн.

 

Видача замовлень здійснюється з 9:00 до 23:00.

 

Під час продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів продавець має право затребувати у покупця документи, що засвідчують особу, для встановлення віку.

 

Вас повідомлять одразу після того, як ваше замовлення буде зібране. Мінімальний час на підготовку замовлення у період 9:00-21:00 складає 2 години. Якщо замовлення буде зібрано раніше - Вам надійде повідомлення. Всі замовлення після 21:00 будуть чекати вас наступного дня після 11:00.

 

Якщо ви не прийдете за замовленням протягом доби, то воно буде розформовано о 23:00 доби отримання Вашого замовлення.

 

Юлія Олександрівна повідомля, що послугою в Пологах вже скористалися близько 10 разів. 

 

Перевагою ноу-хау є те, що не потрібно стояти на вулиці в черзі. Достатньо зателефонути і повідомити про своє прибуття. Ваше замовлення буде у вас за лічені хвилини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

37
Супер
7
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)