На селі Пологи асфальтують вулиці

12 Листопада 2014 16:08  0  2249

Народна новинаНа селі Пологи асфальтують вулиці

До нас на вулицю, шо у селі Пологи, прийшло велике свято – її асфальтують. Хочу щіро подякувати голові Пологівської сільської ради Рубан Марині Анатоліївні за здійснення заповітної мрії багатьох жителів нашої вулиці. У наш непростий час , коли майже зупинився розвиток будівництва не лише сільського, а й міського благоустрою населених пунктів, нам подарували надію на краще майбутнє, надію на те, що ми зможемо досягти європейського рівня життя.

 

Засмучує лише той факт, що не всі громадяни нашої країни готові до такого життя. Декому й досі краще жити у болоті та багнюці, аби не прикладати жодного зусилля для наведення ладу біля свого господарського подвір’я. Тротуари біля декількох подвір’їв просто зникли під горами сміття. Зараз я не буду називати прізвища деяких сусідів, гадаю сорому їм і так вистачить, але хочу розповісти про їх ганебний вчинок. Замість того, щоб самим внести хоча б маленький вклад у розбудову нашої місцевості, навівши лад на території прилеглій до їх будівлі, вони йдуть до місцевої влади зі скигленням… До дороги їм потрібно ще й біля подвір’я покласти бордюри.

 

До речей сказаних на рідній мові зазначені вище особи залишаються байдужими, тому хочу нагадати їм вимоги нашого чинного законодавства, а саме Закону України «Про благоустрій населених пунктів. Так, згідно статті 20 зазначеного нормативного акту організацію благоустрою населених пунктів забезпечують органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом. Благоустрій здійснюється в обов'язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста). Рішення органів місцевого самоврядування щодо благоустрою території певного населеного пункту є обов'язковим для виконання розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.

 

Відповідно до статті 17 цього Закону громадяни у сфері благоустрою населених пунктів мають як свої права так і свої обов’язки, а саме - приймати участь у здійсненні заходів з благоустрою населених пунктів, озелененні та утриманні в належному стані садиб, дворів, вулиць, ремонті шляхів і тротуарів, інших об'єктів благоустрою; утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію; не порушувати права і законні інтереси інших суб'єктів благоустрою населених пунктів;

 

Також зазначеним законом передбачається відповідальність за порушення законодавства у сфері особами винними у:

 

- порушенні встановлених державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів;

 

- забрудненні (засміченні) території населеного пункту;

 

- неналежному утриманні об'єктів благоустрою, зокрема покриття доріг, тротуарів, освітлення територій населених пунктів тощо.

 

Я не впевнена, що мій лист зможе оживити у деяких людей вже давно загублене відчуття самоповаги перш за все до самих себе, але так хочеться вірить, в краще. Бо, на сам перед, ми заслуговуємо на ту Країну, в якій ми живемо.

 

 

 


Прислал: Кривицька Ірина Миколаївна

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)