У гімназії «Основа» відкриють дошку пам’яті Артема Корнєва

2 Грудня 2014 13:50  0  4118

ОсобистістьУ гімназії «Основа» відкриють дошку пам’яті Артема Корнєва

Напередодні Дня збройних сил України, у п’ятницю, 5 грудня, у Пологівській гімназії «Основа» о 9:00 відбудеться урочисте відкриття пам’ятної дошки Артема Корнєва, випускника гімназії, бійця АТО.

 

Про це Газеті розповіла Тетяна Корнєва, мама Артема. За її словами, участь у цій добрій справі приймають вчителі та учні гімназії «Основа», у якій навчався Артем, а також профспілковий комітет локомотивного депо міста Пологи.

 

- Ми будемо присутні на відкритті меморіальної дошки нашому синочкові. 7 грудня буде 40 днів світлої пам’яті Артема. Для нас дуже важливо, що пологівці пам’ятають про Артема.

 

Нагадаємо, 23-річний Артем загинув 29 жовтня внаслідок обстрілу позицій українських військовослужбовців під Маріуполем.

 

Після анексії Криму пологівець не зрадив Україну, продовжив службу у Миколаєві.

 

Артем Корнєв, сержант морської піхоти, служив у Феодосії. Він був гідним представником морської піхоти України. Після захоплення півострова російськими військами із двох батальйонів у понад 650 солдатів вірними Україні залишилися 196 (з 1-го — 137, з 501-го — 59 морпіхів). Після анексії Криму в морській піхоті України залишилось 200 осіб, серед яких наш земляк Артем Корнєв.

 

У Артема підростає синочок Іван. Цей Новий рік Артем мріяв зустріти у колі найдорожчих людей - брата, батьків, разом із сином, - збирався подарувати синочку санки. Не судилося зустрітися ще раз, але тішить думка про те, що колись Ванюша виросте і буде пишатися своїм татком.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)