Талановиті пологівчани із «Союзу» повернулись із Харкова з перемогами Есть фото

21 Жовтня в 10:35  0  1387

КультураТалановиті пологівчани із «Союзу» повернулись із Харкова з перемогами

18 жовтня, у п‘ятницю, зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» КУ «Пологівський РБК» під керівництвом Армена Гаспаряна та за підтримки батьків поїхали підкоряти місто Харків на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй».

 

Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України, Департаменту у справах сім‘ї, молоді та спорту Харківської міської ради, КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді», Громадської організації «ДГО».

 

Конкурс тривав 2 дні. І вже вчора пологівчани та пологівчанки повернулися в рідне місто із перемогами. У перший день, 18 жовтня, пройшов вокальний конкурс, а 19 жовтня - з хореографії.

 

У «Співограї» взяли участь більше 200 талановитих колективів та вокалістів з УкраЇни, Молдови, Болгарії навіть КНР. Тому, звичайно, конкурсі дні були хвилюючими та напруженими.

 

 

Але, все ж таки, наші здобули навіть декілька перемог! Почесне журі відзначили творчі досягнення пологівчан. Дівчатка-вокалісти Приходько Аліса та Діана Асланова вибороли у номінації «Естрадний вокал» два призових місця:

 

Асланова Діана - диплом лауреата III ступеню.

 

Приходько Аліса - диплом лауреата І ступеню (викладач: Самойлик Н.Г.)

 

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» (керівник: Гаспарян А.Р.) нагороджений дипломом лауреата II ступеню у номінації «Народна хореографія» за композиції «Гандагані» (з якою після конкурсної програми виступили на Гала-концерті) та «Квіти Вірменії».

 

Ми щиро раді вітати наших вмілих, талановитих та успішних містян. Бажаємо натхнення, наснаги та ще більше нових перемог! Не зупиняйтесь, вами пишається все місто.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
4
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)