Аріна Закарлюка здобула 1 премію «Формули звука»

29 Березня в 15:35  0  1298

КультураАріна Закарлюка здобула 1 премію «Формули звука»

Днями Аріна Закарлюка, вокалістка районного Будинку культури, повернулася з міста Одеси з черговою перемогою на вокальному конкурсі «Формула звука», де отримала 1 премію у номінації «естрадний спів діти 8- 10 років», тим самим закривши категорію « діти», адже на початку квітня дівчині виповнюється 11 років і вона перейде в вікову категорію «юніори». До того ж це був перший візит Арінки до цього чудового міста, про який вона давно мріяла. Тому вдалося ще й пройтися туристичними стежками, отримавши незабутні враження.


Цей конкурс став вдалим продовженням творчого життя юної співачки за останні місяці. Адже наприкінці листопада 2018 дівчина виборола 1 місце серед виконавців професіональної ліги до 10 років у престижному вокальному конкурсі « Сонце За Нас» у м. Києві. Та й почався 2019 рік досить вдало. У лютому на топовому вокальному чемпіонаті « The Challenge» у м. Києві Аріна посіла 2 місце в номінації «естрадний спів діти-професіонали до 8-10 років».


Хочеться побажати Арінці та її керівникові Самойлик Наталії Гівіївні подальших перемог та підкорення сцени на інших вокальних конкурсах цьогоріч, адже, як нам стало відомо , планів у талановитої пологівчанки вдосталь.

 

 

 

 

 

 


Прислал: Аліса ЧЕРНЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
0
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)