Пам’ятки культурної спадщини під охороою держави

19 Березня в 08:52  0  532

На районіПам’ятки культурної спадщини під охороою держави

В Пологівському районі під місцевою охороною перебуває 553 пам'ятки місцевого значення, з них до Державного реєстру занесені – 264 пам'ятки археології, 141 пам'ятка історії. Окрім того налічується 148 споруджених та щойно виявлених пам'яток. Робота над виявленням та устаткуванням пам’яток в районі триває активно.

 

За інформацією Пологівської РДА, протягом минулого року здійснено 18 виїздів та проведено обстеження сучасного стану пам'яток історії та археології. Загалом обстежено 82 об'єкта, із них 38 курганів. З них територія 17 курганів задернована, 15 насипів курганів розорюються, 6 курганів потребують додаткового обстеження.


У зв'язку з порушенням законодавства про охорону культурної спадщини на двох порушників підготовлено та передано для розгляду Токмацької місцевої прокуратури пакет документів, які підтверджують пошкодження, руйнування пам'яток археології, їхніх територій, невиконання приписів та інших законних вимог посадових осіб органів охорони культурної спадщини визначеними підприємцями та керівниками товариств.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)