Молодіжний ХАБ у Гуляйполі перетворять на антикафе Есть фото

2 Липня в 07:55  0  1107

Новини ГуляйполяМолодіжний ХАБ у Гуляйполі перетворять на антикафе

У найближчому майбутньому знайомий більшості гуляйпільцям ХАБ «Територія свободи» змінює свій статус і діяльнсть та працюватиме як антикафе, - розповідає одна із ініціаторів та засновників ХАБу Тетяна Рябко.

 

Що таке ХАБ та історія його відкриття у Гуляйполі
Гуляйпільський ХАБ, за словами організаторів, створено для культурного молодіжного дозвілля. Це певний клуб за інтересами.

 

Перед тим як виникла “Територія свободи” (офіційна назва клубу), її організаторам – громадським активістам міста, довелося провести масштабну роботу.

 

Передусім, це було отримання гранду на облаштування ХАБу, далі - офіційна реєстрація об’єднання, як громадської організації “Інтеграція та розвиток”, звіти, проєкти, рекламування та планування діяльності.

 

Що таке антикафе?
Антикафе – це розважальний заклад, де гості платять за час свого перебування. Інакше його ще називають тайм-кафе або тайм-клуб. Основний вид діяльності антикафе – відпочинок різних напрямків. Тут можна грати в настільні ігри, проводити семінари, лекції, майстер-класи, призначати зустрічі з партнерами по бізнесу, влаштовувати свята, тематичні вечори або просто відпочити за цікавою книгою чи чашечкою кави тощо. Для школярів, студентів, вагітних жінок, матусь в декреті – це чудове дозвілля і спосіб знайти нових друзів і знайомих. Для фрілансерів – це вільний доступ в Інтернет, тиша, джерело натхнення. Особливою популярністю антікафе користується у негоду - сприяє домашній затишок. Окрім того там за потреби можна залишити дітей-підлітків: у антикафе завжди потурбуються про їхнє цікаве та культурне дозвілля – пояснює організаторка.

 

Для прикладу - вигляд антикафе у Запоріжжі:

 

 

Юних пологівців також запрошують відвідати так звану молодіжну територію. Гарний приклад розвитку уявлення для молоді про дозвілля та організацію молодіжної діяльності.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
3
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)