Пологівчанка Анна Анісімова підкорює регіональне ТВ-5 Есть фото

7 Грудня в 14:39  0  1608

Знай нашихПологівчанка  Анна Анісімова підкорює регіональне ТВ-5

Продовжуємо з гордістю спостерігати за досягненнями та перемогами молодих пологівців. Цю дівчину я знаю дуже добре – відповідальна, креативна, рішуча та завжди готова підкорювати вершини. Анна Анісімова не просто моя близька подруга, вона моя колега, яка часто дає мудрі поради та допомагає у створені газети «Районка», до якої колись теж прикладала журналістське перо. Сьогодні Анна – редактор програми «День. Тема» на запорізькому каналі ТВ-5. Саме ця програма і стала для дівчини щасливою та принесла перемогу в конкурсі від Асоціації міст України.

 

Ще влітку Асоціація міст України оголосила конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

 

Хто не в курсі, «Децентралізаційний марафон» – це широкомасштабна акція, яка охоплює всі регіони України. Протягом півроку у громадах проходять виїзні заходи, які організовують регіональні відділення Асоціації. Регіональні консультанти розповідають про переваги децентралізації, роз’ясняють процеси та етапи об’єднання громад, консультують і допомагають підготувати необхідні документи та проекти рішень. Зрозуміло, що процес висвітлення децентралізаційної реформи досить важливий і головну роль в ньому відводять регіональним ЗМІ. Конкурс був саме на часі.

 

Нещодавно були оголошені результати в Запорізькій області. Анна Анісімова стала переможницею конкурсу для регіональних ЗМІ на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон-2016» в номінації «Телевізійна програма (або серія програм)».

 

- Моя програма виходить в ефір вже півтора роки п’ять днів на тиждень. Щодня у нас нові гості, зустрічі, знайомства, обговорення актуальних тем. Ми шукаємо вирішення нагальних проблем і, звичайно, не могли пройти повз питання децентралізації. Декілька програм я записала з Маргаритою Трипольською - регіональним консультантом Асоціації міст України в Запорізькій області, - розповідає Аня.


Для участі в конкурсі дівчина надіслала підбірку робіт, які відповідають тематиці конкурсу. В результаті – перше місце в своїй номінації.


- Ця перемога не тільки моя, без моїх любих ведучих, операторів, режисерів та інших співробітників телеканалу у мене б цього не було! Програма «День. Тема» - це моє дітище! Я в неї вкладаю душу, сподіваюся вона подобається запорожцям та моїм землякам-пологівцям, - щиро відповідає Анна.

 

Переможці конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ. Це на нашу Анечку чекає у грудні! Чи не подарунок на новорічні свята? Пишаємося такими колегами та друзями!

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)