Андрійко та Юля шукають собі батьків

27 Лютого в 12:02  0  2014

Шукаємо мамуАндрійко та Юля шукають собі батьків

На початку 2019 року Пологівські маленькі та беззахисні братик з сестричкою, трирічна Юлечка та п’ятирічний Андрійко, які перебували в будинку дитини, залишилися без батьківського піклування.

 


 

Андрійка, у зв’язку з граничним віком перебування у закладі, держава змушена розділити з сестричкою та перевести до інтернатного закладу, а його сестричку залишити саму. Діти мріють про справжню сім’ю та люблячих батьків.

 

 

Через сім’ю наші діти входять у суспільство. У сім’ї їм вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати своїм дітям і внукам. Жоден навчально-виховний заклад не може надати того, що дає нормальна сімейна атмосфера, спілкування дітей з членами родини.

 

Тож, закликаємо усіх небайдужих до долі малечі, які готові взяти їх до однієї сім’ї (під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу), звернутися до служби у справах дітей Пологівської РДА за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, кабінет №206.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)