Папуги в Кінських Роздорах: як захоплення стало справою життя

14 Листопада 2019 08:45  0  3253

Знай нашихПапуги в Кінських Роздорах: як захоплення стало справою життя

У Кінських Роздорах Пологівського району Олександр Андрєєв вже 20 років розводить екзотичних пташок - папуг.

 

“Я народився із любов'ю до пташок. Це в мене, напевно, в крові, — посміхається Олександр. — З дитинства було цікаво, де пташки оселяються, спостерігав за ними постійно… Так воно і розпочалося”.

 

Дитяче захоплення спочатку перервала армія, потом робота. Але все ж таки Олександр вирішив серйозно присвятити птахам своє життя і придбав першого нерозлучника. Пташку назвали Рома, потім вона отримала ім'я Ромашка, бо виявилася дівчинкою. Їй знайшли пару, в них з’явилися пташенята.

 

Сьогодні в Олесандра є корелли, нерозлучники, ожерелові папуги, хвилясті та інші види. Кожен, хто хоче подивитись або придбати, може задовольнити свою потребу в Кінських Роздорах.

 

 

Цікаво, що кінськороздорівські папуги зараз продаються і в Турцію, в Дубаї. Розведені в Пологівському районі, вони підкорюють людські серця далеко за Чорним морем.

 

Варто сказати, що це не просто хобі, Олександр Андрєєв професійно захоплювався орнітологією. З дитинства — щоденник з відомостями, які збирав самостійно в окрузі: цікавився існуючими місцевими видами птахів, рахував сімейства і кількість відкладених яєць в гніздах… Коли подорослішав, вступив у Всесоюзне орнітологічне товариство СРСР, потім перейшов в українське товариство.

 

Який найцікавіший випадок із пташками можете згадати?


— Коли я був у 10 класі, на дах котельні впав маленький лебідь. Люди знали, що я люблю птахів і порадили мені його забрати, виходити. Вчитель військової справи, Євгеній Анатолійович, знайшов ще одного хворого лебедя в річці. Також віддав мені аби я допоміг і йому. Звичайно, це було мені цікаво. До весни я тримав іх у себе, відгодовував. Рано по весні вони почали літати на поле, а вже потім відлетіли зовсім, покинувши мою домівку. Випадок дорогий тим, що я врятував життя птахам, дізнався про них більше.

 

Цікаво, що колись заради своєї любові до птахів Олександр спродав корову, свиней… “Спочатку ніхто не розумів цього захоплення, було дивно: продати “годувальницю” і накупити папуг. А вже зараз мені ніхто нічого сказати не може - сам собі хазяїн”, — розповідає Олександр.

 

Сьогодні в пташиній справі допомагає дружина. Тепер папуги це не просто дитяче хобі, а дійсно справа всього життя.

 

Окрім розведення екзотичних пташок, Олександр займається ще фотосправою і блогінгом.

 

Отримавши у подарунок фотоапарат, розпочав фотографувати місцевих птахів в дикій природі. Фото публікує в Інтернеті, на сайті photographers.ua. Також веде і профіль в Ютюб, знімаючи відео про папуг.

 

 

“Фото — це просто хобі, яке приносить естетичне задоволення. Я робив це вже давно, але публікувати в мережі розпочав тільки тоді, коли отримав від друга в подарунок професійний фотоапарат.

 

Якщо для продажу птахів на телефон сфотографувати легко, то в дикій природі необхідна професійна техніка”, — пояснює Олександр.

 

Розводити папуг — не тільки цікава справа, але й нелегка. Для цього дійсно необхідні велика любов до птахів і справжній хист.

 

Побажаємо успіху Олександру в його цікавій справі. Це прекрасно, коли мрія стає сенсом життя. Особливо, народжена дитинством та любов'ю до беззахисної та чарівної природи. Бо ж “добро залишається добром — у минулому, майбутньому та теперішньому...” (В.Висоцький).

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

55
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)