Стоматологи збирають для солдатів теплі речі та посуд

7 Жовтня в 11:03  0  1182

Знай нашихСтоматологи збирають для солдатів теплі речі та посуд

Військові стоматологи, серед яких і наша землячка Анджела Брегвадзе, продовжують допомагати військовим в зоні АТО. Їхня участь у цій війні вже давно вийшла за рамки лікування зубів наших солдатів, хоча це їхня найголовніша і благородніша місія на сході України. Заради цього вони долають сотні кілометрів, залишають вдома рідних та роботу, навіть звикли до того, що над військовим стоматкабінетом регулярно свистять кулі. Однак стоматологи надають нашим захисникам й іншу волонтерську допомогу: збирають та передають все необхідне для бійців.

 

Пологівчанка Анджела вже кілька разів їздила в АТО надавати солдатам стоматологічні послуги. Вона не може довго всидіти вдома, хоча справ вистачає, - її вже просто тягне туди: «Я там потрібна, я хочу допомагати, а не залишатися осторонь. Війна триває, і навіть маленька допомога там не буде зайвою». Так, вдома сім’я, клініка, пацієнти. Все потребує уваги, але все одно молода лікарка знаходить час для особливих пацієнтів – українських захисників.

 

Наступного місяця пологівчанка знову поїде в зону АТО. Але вже нині можна допомогти! Терміново потрібні для солдатів теплі речі, медикаменти, ковдри. Окрім цього, деяким нашим хлопцям на Донбасі потрібен посуд. «Коли бачиш, як солдати їдять пластиковими виделками з разового посуду, дивуєшся. Невже для них у держави не знайшлося навіть нормального посуду?! Їжу готують у маленьких каструлях, тому що місткіших немає», - розповідає Анджела. Тому якщо у вас у «закромах» є зайві виделки, ложки, тарілки, чашки, каструлі, поділіться цим крамом із солдатами. Анджела передасть все це знайомим волонтерам, які відвезуть все за призначенням. Чужих синів України не буває!

 

 

Номер телефону Анджели - 099 003 7507. Номер картки «ПриватБанк» - 5168 7555 1119 0999. Речі для військових можна привозити до стоматологічної клініки «Аванті+» (м. Пологи, вул. Магістральна, 107).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)