Американський досвід реабілітації: фізіотерапевти з США провели майстер-класи в Запорізькій обллікарні

25 Жовтня в 17:01  0  145

Здоров'яАмериканський досвід реабілітації: фізіотерапевти з США провели майстер-класи в Запорізькій обллікарні

Запорізька обллікарня, завдяки можливостям нещодавно створеного відділення реабілітації, з 17 по 20 жовтня приймала у себе іноземних тренерів і реабілітологів з усієї України в рамках проекту «TEAM Ukraine».

 

Коли людина після травми або поранення, на жаль, змушена пересісти на інвалідний візок, саме команда професійних фізичних терапевтів повинна допомогти їй максимально відновити здоров’я та відчувати себе повноцінним членом суспільства. Особливо це актуально сьогодні, під час проведення АТО на сході України. Для підвищення рівня реабілітаційної допомоги в Україні у Запорізькій обллікарні пройшов тренінг за участю іноземних спеціалістів.

 

Тренінг проводили Марсія Грінберг, координатор госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анжелеса ( США) та її колеги з Національного госпіталю Ранчо Лос Амігос (США) Ліза Карол і Клер Бікмен. Під час 4-денного тренінгу вдосконалювали свої вміння 28 реабілітологів з Києва, Львова, Дніпра, Сум, Харкова і Запоріжжя та ін.

 

«Хочу подякувати організаторам та координаторам проекту «TEAM Ukraine» за проведення такого унікального заходу в нашій лікарні. Упевнений, це не останній тренінг, адже ми завжди відкриті до співпраці», - резюмує Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної лікарні.

 

Для довідки: «TEAM Ukraine» - це масштабний проект, заснований за підтримки американських організацій UCP Wheels for Humanity і USAID Українською Асоціацією фізичної терапії та Національною Асамблеєю інвалідів України. Його мета - розвиток реабілітаційної допомоги в Україні, сприяння в працевлаштуванні людям з обмеженими можливостями, воїнам АТО і переселенцям, які отримали травми в період військових дій на сході України.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)